Olejek rycynowy Nanoil do włosów i skóry – następca olejku kameliowego

Olejek rycynowy Nanoil

W pielęgnacji włosów stosuje się najczęściej naturalne olejki. Jednym z nich jest olejek rycynowy Nanoil, który stał się godnym następcą olejku kameliowego. Działanie tego pierwszego produktu jest nieporównywalnie lepsze, zresztą tak samo, jak i inne właściwości. Sprawdźmy, czemu olejek rycynowy Nanoil to numer jeden wśród naturalnych olejków.

Olejek rycynowy – stary, ale jary

Jest jednym z najbardziej popularnych i skutecznych olejków na porost włosów, brwi i rzęs. Stosowali go już nasi przodkowie, i to nie tylko ze względu na właściwości upiększające, lecz także działanie prozdrowotne. Dziś olejek rycynowy, bo o nim mowa, jest używany przede wszystkim do pielęgnacji, kondycjonowania i stymulowania wzrostu włosów. Żaden inny produkt nie zapewni ci tak świetnych efektów, nawet olejek kameliowy. Ale czy na pewno?

Olejek rycynowy vs olejek kameliowy

Jeśli mówimy o godnym polecenia produkcie na porost włosów, to koniecznie trzeba wspomnieć o olejku rycynowym. W takim razie czy olejek kameliowy nie spełnia takich zadań? Niestety nie, bo bardziej nadaje się do kondycjonowania i zewnętrznego upiększania włosów. Jednak podobne działanie ma również olejek rycynowy. Wniosek? Do pielęgnacji, poprawy stanu pasemek i skóry głowy oraz na porost włosów, rzęs i brwi o wiele lepiej sprawdzi się olejek rycynowy. Co jeszcze przemawia za wyższością olejku rycynowego nad olejkiem kameliowym?

Jak działa olejek rycynowy?

 1. Przyspiesza wzrost włosów, rzęs i brwi
 2. Zwalcza bakterie i grzyby, które mogłyby powodować choroby włosów i skóry głowy
 3. Dostarcza cebulkom włosowym niezbędnych składników odżywczych
 4. Ma działanie oczyszczające cerę
 5. Wygładza, zmiękcza i nabłyszcza pasemka
 6. Lekko przyciemnia kolor włosów, brwi i rzęs
 7. Regeneruje, wzmacnia i nabłyszcza paznokcie
 8. Chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi
 9. Nawilża i zapobiega utracie wody z naskórka i włosów

Olejek rycynowy Nanoil

Który olejek rycynowy jest najlepszy?

Jest tylko jeden skuteczny i naprawdę dobry olejek rycynowy. Jest to produkt w 100% organiczny, nierafinowany i tłoczony na zimno. Zawiera olejek z nasion rącznika pospolitego, czyli rośliny pochodzącej z Afryki i Bliskiego Wschodu. Co więcej, produkt nie był poddawany oczyszczaniu, co oznacza, że zawiera mnóstwo witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych, które efektywnie dbają o włosy i skórę. Tłoczenie na zimno natomiast pozwoliło zachować najlepsze właściwości związane między innymi ze stymulowaniem wzrostu włosów, brwi i rzęs. To oczywiście olejek rycynowy Nanoil.

Co zawiera olejek rycynowy Nanoil?

Olejek rycynowy Nanoil jest produktem naturalnym, pozyskanym z nasion rącznika pospolitego. Zawierają (jako jedyne) organiczny kwas tłuszczowy, nazywany rycynylowym lub rącznikowym. Oprócz niego w olejku rycynowym Nanoil znajdują się także witaminy A i E, które dbają o prawidłową kondycję włosów i skóry oraz zapewniają jej młody wygląd.

Jak stosować olejek rycynowy Nanoil?

 1. Olejek rycynowy Nanoil na włosy. Regularne wcieranie produktu w skórę głowy pobudza i wzmacnia cebulki włosowe, co przekłada się na szybszy wzrost włosów, zapobiega ich wypadaniu i zmniejsza ryzyko łysienia. Nakładany bezpośrednio na pasemka ma działanie nawilżające, nabłyszczające i hamujące rozdwajanie się końców pasemek.
 2. Olejek rycynowy Nanoil na brwi i rzęsy. Aplikowany na całe brwi i rzęsy lub u ich nasady przyspiesza wzrost, wzmacnia i nabłyszcza.
 3. Olejek rycynowy Nanoil na twarz. Służy do oczyszczania makijażu, nadmiaru sebum i innych tłustych zanieczyszczeń. Podczas takiego zastosowania produkt najlepiej rozcieńczyć ciepłą wodą.
 4. Olejek rycynowy Nanoil na paznokcie. Produkt wciera się w płytkę paznokcia i skórki wokół niej. Dzięki temu paznokcie nie będą się rozdwajać i łamać, a skórki zadzierać i przesuszać. Kąpiel w olejku rycynowym zapewnia paznokciom naturalny połysk i wzmocnienie.

olejek rycynowy nanoil

Olejek rycynowy Nanoil – dodatkowe informacje

Gdzie kupić olejek rycynowy Nanoil? Dostaniesz go tylko na stronie producenta jako oryginalny produkt, od razu gotowy do użycia. Kliknij link, aby znaleźć się w internetowym sklepie https://nanoil.pl/olej-rycynowy.

Jak przechowywać olejek rycynowy Nanoil? Olejek rycynowy Nanoil przechowuje się w oryginalnym opakowaniu, w miejscu chłodnym, suchym i zacienionym. Nie wolno trzymać go w łazience lub w innych pomieszczeniach, w których jest narażony na działanie światła, wilgoci i wysokiej temperatury.

Jak aplikować olejek rycynowy Nanoil? Do aplikacji olejku rycynowego Nanoil służy pipeta, precyzyjne i wygodne w stosowaniu narzędzie. Dzięki niej można wydozować dokładnie taką ilość olejku, jaka jest potrzebna do pielęgnacji włosów lub skóry.

Jaka jest cena olejku rycynowego Nanoil? Cena olejku rycynowego Nanoil jest bardzo niska w stosunku do jego skutecznego działania, prostego stosowania i efektów, które zapewnia.

Jaka jest pojemność olejku rycynowego Nanoil? Pojemność jednego opakowania olejku rycynowego Nanoil wynosi 50 ml. Produkt jest zamknięty w buteleczce z ciemnego szkła, które chroni go przed działaniem światła.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *